Moda plus size. Aktualne trendy odzieżowe

image

Moda plus size. Aktualne trendy odzieżowe

Niezależnie od tego, jaki rozmiar ubrań nosisz oraz jaki styl preferujesz, w tym roku bez problemu stworzysz modną stylizację na każdą okazję. Pomocny będzie w tym nasz sklep z odzieżą dla puszystych panów, w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji - zarówno eleganckich, jak i na co dzień.

Klasyka i elegancja

Modne ubrania eleganckie to przede wszystkim powrót do sprawdzonych rozwiązań klasycznych. Skomponowanie modnej stylizacji eleganckiej wcale nie jest takie ładne. Strój musi być nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również wygodny, dopasowany do męskiej sylwetki, a przede wszystkim adekwatny do konkretnej sytuacji. Dobrą informacją jest to, że w tym sezonie będzie można sięgać po garnitury i marynarki zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Wiele możliwości będą mieć więc panowie, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania, jak i miłośnicy awangardowych zestawień. Z powodzeniem można więc wybrać standardowe kolory - granat, czerń lub odcienie szarości. Do łask wracają marynarki dwurzędowe w wersji oversize, najlepiej urozmaicone oryginalnymi wzorami. Z powodzeniem można je łączyć nie tylko z koszulami, ale i półgolfem, koszulką polo czy zwykłym jednokolorowym T-shirtem wykonanym z dobrej jakości materiału.

Co ciekawe, w stylizacjach biznesowym w nieco luźniejszym wydaniu można łączyć garnitur ze sportowym obuwiem.

Modnie na co dzień

Moda na co dzień również zapewnia sporo swobody w zakresie doboru poszczególnych części garderoby. W tym sezonie duży nacisk kładzie się na minimalistyczny luz. Modne będą odcienie błękitu, szarości i brąz. Wiosną i zimą można sięgnąć po luźne spodnie, oversizowe koszule, a także kapelusze, które w tym roku będą prawdziwym hitem w modzie męskiej. W tegorocznych trendach widać również powrót do lat 70. ubiegłego wieku. Można więc szukać inspiracji w stylizacjach rock’n’rollowych.

Jak się zatem okazuje, tegoroczne trendy dają nam wiele możliwości swobodnego eksperymentowania z modą, a elegancja nonszalancko przeplata się z wygodą i sportowym stylem.

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie