• Kamizelki duże rozmiary

Kamizelki w dużych rozmiarach

Kamizelki to jeden z najpraktyczniejszych elementów garderoby na wczesną wiosnę lub późną jesień. Doskonale chronią przed chłodem, gdy jest zbyt ciepło, by założyć kurtkę. Jednocześnie wszystkie modele z naszej kolekcji wyposażone są w kieszenie, w których można schować przedmioty potrzebne poza domem. Zatem kamizelka w dużym rozmiarze powinna być uzupełnieniem garderoby każdegodużego pana. A nasz sklep internetowy stara się sprostać wymogom wszystkich puszystych panów w rozmiarach do 4XL do 7XL.

Wygodnie i na sportowo

Kamizelki dla puszystych panów  wyróżnia to, że zapewniają maksimum wygody w wielu sytuacjach. Choć nie są jednym z najszykowniejszych elementów szafy, to doskonale pełnią swoją funkcję w sytuacjach, gdy niezbędny jest komfort i praktyczne zastosowanie. Dokąd można wybrać się w kamizelce? Na zakupy, spacer, a nawet na grzybobranie lub wędkowanie. Pod spód kamizelki proponujemy zakup koszulki polo w dużym rozmiarze lub t-shirtów, a nawet swetrów w rozmiarach 4XL do 6XL.

Modele z naszej oferty

Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo kamizelki wyposażone nawet w 6 kieszeni (po dwie kieszenie mieszkowe z patkami zapinane na napy na dole i górze kamizelki, a także dwie kieszenie wewnątrz). Niewątpliwą zaletą tego modelu jest możliwość regulacji wielkości obwodu pasa poprzez użycie do tego dwóch specjalnych klamerek. W asortymencie dostępny jest także model, w którego bokach znajdują się sznurki pozwalające dopasować kamizelkę do indywidualnych wymiarów sylwetki puszystego pana. Oferujemy kamizelki wykonane z polaru z membraną zapewniającą cyrkulację powietrza, a także kamizelki pikowane na podszewce. Wszystkie modele zaprojektowano tak, by podkreślały atuty  sylwetki dużego pana i zapewniały wygodę podczas wykonywania różnych czynności.