• Koszule męskie duże rozmiary

Koszule w dużych rozmiarach dla mężczyzn

Koszule w dużych rozmiarach zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w modzie męskiej każdej stylizacji dodadzą klasy i elegancki. Proponujemy modele, które świetnie sprawdzą się do luźnych dużych spodni dresowych oraz te do bardziej oficjalnych wizyt w kompozycji zmarynarką w dużych rozmiarach. Oferujemy klasyczne białe koszule dla puszystych panów, które będą stanowić bazę dla wielu stylizacji zarówno tych bardziej oficjalnych jak również sportowych.

Koszule do jeansów i do garnituru

Modny i elegancki wygląd można uzyskać niezależnie od rozmiaru, łącząc ze sobą odpowiednie ubrania. Klasyczne, gładkie koszule z długim rękawem będą idealnym uzupełnieniem stylizacji na ważne okazje. W połączeniu z krawatem i spodniami od garnituru wysmuklą sylwetkę. Natomiast koszule z krótkim rękawem, łączone z jeansami, spodniami materiałowymi ze zwężoną nogawką lub krótkimi spodenkami sprawią, że będziesz wyglądał stylowo i sportowo. Taki strój z pewnością sprawdzi się podczas wyjść do kina czy spotkań z przyjaciółmi. Koszule mają prosty krój, który nie opina ciała i zapewnia swobodę ruchów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają cyrkulację powietrza i wysoką higroskopijność.

W naszej ofercie znajdują się również kamizelki i marynarki będące hitem na ostatnich pokazach mody. Komponowane zarówno z koszulami, jak i z t-shirtami  wdużych rozmiarach stanowią eleganckie połączenie.